Results

Results

NO PRISONERS MMA, PERRIS CA - June 16, 2016

      USFL President: Jon Frak 
PANKRATION BOUT SHEET RESULTS     Lead Official:  David Denkin       
EVENT No Prisoners      Inspectors: Rachel Perez Victor Silva Eddie Lantigua Fabi Isario
DATE: 6/16/18     Inspectors:        
LOCATION: 18700 Lake Perris Dr, Perris, CA      Referees: John Romero Vanessa Hardy    
VENUE: Lake Perris Sports Pavilion     Judges:     George Silva Kyle Olsen Taylor Frank  
CONTACT:  Romell Dunbar     Timekeeper:   Greg Farjardo      
PHONE       Physican : Dr. Joe Altamirano      
 E-MAIL:       INJURIES: 0  SUSPENSIONS: 0      
SCHEDULE  8am-Check In/ 1pm- Start Time            
BOUT# RDS Corner Sub Rookie Grappling  55lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
1 3 Red Julio Castro Jr, 7, Castro Martial Arts  47   1     Vanessa Hardy   GRAPPLING ONlY 
Taylor Frank 
Blue Zadkiel Cruz ,7, Riverside Submission 55 X George Silva 
Kyle Olsen 0-0
BOUT# RDS Corner Rookie 8-9 yrs 70bs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
2 3 Red Vishnuraghani Srridharan-9.6, Castro Martial Arts  66.8   1 1:16 Sub John Romero    
George Silva 
Blue Uriel Cruz -10.4, Riverside Submission 69 X Kyle Olsen 
Taylor Frank 
BOUT# RDS Corner Schoolgirls 12-13 yrs 100lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
3 3 Red  Isabel Garcia-13.7, Castro Martial Arts 97.6   1 1:44 Sub Vanessa Hardy    
George Silva
Blue Analyse Rubio-15.4 Riverside Submission  108.8 X Taylor Frank
Kyle Olsen
BOUT# RDS Corner Schoolboy 12-13 yrs 120lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
4 3 Red Cyrus Povoor-15.0, Castro Martial Arts 115.8 X 3   Unanimous Decision John Romero    
Taylor Frank
Blue Joe Martinez,-13.9, Riverside Submission 118.8   George Silva 
Kyle Olsen
BOUT# RDS Corner Schoolboy 12-13 yrs 108lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
5 3 Red Mikey Paige, 13.5, UBJJ 101   1   Sub Vanessa Hardy   Fight 17
George Silva 
Blue Jeremy Drey, 12.11 Riverside Submission 108 X Kyle Olsen 
Taylor Frank 
BOUT# RDS Corner Schoolgirls 12-13 yrs 105lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
6 3 Red Kimya Williams-14.1, Systematic Risk 105.4   1 0.59 Sub John Romero    
George Silva 
Blue Regina Awana-13.2, Riverside Submission 97.8 X Kyle Olsen
Taylor Frank
BOUT# RDS Corner Rookie 8-9 yrs 60lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
7 3 Red Leo Alamilla-9.5, Castro Martial Arts 61.2   2 0:13 Sub Vanessa Hardy   2 point weight penalty Leo
George Silva 
Blue Jayden Murillo-8.7, Riverside Submission  57 X Kyle Olsen 
Taylor Frank 
BOUT# RDS Corner Cadet 14-15 yrs 125lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
8 3 Red Alejandro Alamilla-15.8, Castro Martial Arts 126 X 3   Unanimous Decision John Romero   4 point weight penalty Alamilla / 2 point late penalty Grijavia
Taylor Frank
Blue Ernesto Grijavia-16.10, UBJJ 116   Kyle Olsen
George Silva 
BOUT# RDS Corner Schoolboy 12-13 yrs 118bs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
9 2or3 Red Christian Jenchi,-14.5, Riverside Submission 118  X 1 0:59 Sub Vanessa Hardy    
Taylor Frank 
Blue Paul Wikkop-13.9, Grapplers Studio 116   Kyle Olsen 
George Silva 
BOUT# RDS Corner Schoolboy 12-13 yrs 105lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
10 3 Red Robert Lopez-13.4, Castro Martial Arts  103.2 X 3   Unanimous Decision John Romero   2 pt weight penalty Delatorre
Kyle Olsen 
Blue Elijah Delatorre-13.4, Paragon BJJ 106.8   Taylor Frank
George Silva 10-9
BOUT# RDS Corner Novice 10-11 yrs 70bs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
11 2or3 Red Calen Greer-11.10, UFC Corona  61.6   1   Sub Vanessa Hardy   2nd fight Cruz 
Taylor Frank 
Blue Uriel Cruz-10.4, Riverside Submission 69  X Kyle Olsen 
George Silva 
BOUT# RDS Corner Novice 10-11 yrs 85lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
12 3 Red Ryder Seriosa-9.9,Castro Martial Arts  85.5   1 1:13 Sub John Romero    
Taylor Frank 
Blue Loren Skannal-11.5, Systematic Risk  82.8 X Kyle Olsen 
George Silva 
BOUT# RDS Corner Novice 10-11 yrs 75lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
13 3 Red Phoenix Lopez-10.8, Castro Martial Arts 74.6   3   Unanimous Decision Vanessa Hardy   2 pt weight penalty serna 
Taylor Frank 
Blue Giovanni Serna-11.9 Team Ironman  76.8 X Kyle Olsen 
George Silva 
BOUT# RDS Corner Schoolgirls 12-13 yrs 125lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
14 3 Red Alyssa Sanchez-17.5,Castro Martial Arts  119.6   3   Sub John Romero   Ref stopped sub, winning coach allowed fight to continue.
Taylor Frank 
Blue Jaylene Martinez-15.1,Team IronMan  122.6 X Kyle Olsen 
George Silva
BOUT# RDS Corner Schoolboy 12-13 yrs 85lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
16 2or3 Red Johan Alamilla-13.2, Castro Martial Arts  85.5   3   Unanimous Decision John Romero    
Taylor Frank
Blue Loren Skannal-11.5, Systematic Risk  82.8 X Kyle Olsen 
George Silva 
BOUT# RDS Corner Schoolboy 12-13 yrs 110lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
17 3 Red Kisan Martin-12.3, Systematic Rik 116.2   3   Unanimous Decision Vanessa Hardy   10 point penalty Martin
Taylor Frank 
Blue Jeremy Drey, 12.11 Riverside Submission 108.0  X Kyle Olsen 
George Silva
BOUT# RDS Corner Schoolboy 12-13 yrs 115Lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
18 3 Red Rommel Dunbar Jr-14.11, UBJJ 113.2   3   DQ John Romero   Excessive illegal stikes to the face from red corner.
Taylor Frank 
Blue Kris Arrey-13.6, Riverside Submission 113.0   Kyle Olsen 
George Silva
BOUT# RDS Corner Rookie 8-9 yrs 85lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
13 3 Red Kolten Sibernargel - Castro Martial Arts   X 3   Split Decision John Romero    
Taylor Frank - Red
Blue Vishnuraghani Sridharan - Castro Martial Arts     Kyle Olsen - Red
George Silva -Blue

FLORIDA SUPER SHOW, ORLANDO, FL - June 1, 2018

PANKRATION BOUT SHEET RESULTS     Lead Official:  LaJoyce Miller      
EVENT Florida Super Show     Inspectors: Sinaira Castro Vargas      
DATE: June 1,2018     Inspectors: Maria Cordero      
LOCATION: 1636 W. Oak Ridge Rd, Orlando     Referees: Keith Morreira Jim Prendergast    
VENUE: Elite Prepatory Academy     Judges:     Rashaun Jackson Jim Prendergast Denise Jacobs Kieth Morreira
CONTACT:  Ruben Saldana     Timekeeper:   LaJoyce Miller      
PHONE 305 619-3080     Physican : Denise Jacobs      
 E-MAIL: 305rubeast@gmail.com     INJURIES: 0  SUSPENSIONS: 0      

BOUT#

RDS Corner Rookie 8-9 yrs 65lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
1 3 Red Akira Reece- 8.11, EPA MMA 61.8   1 1:30 Sub Keith Morreira    
Denise Jacobs 
Blue Malacyia Vickers-10.11 ,Rodriguez MMA 60.5 X Rashaun Jackson 
Jim Prendergast 
BOUT# RDS Corner Rookie 8-9 yrs 65lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
2 3 Red Gabriel Liz- 8,4, EPA MMA 60.7   1 1:34 Sub Keith Morreira   Weight penalty Collado  
Rashaun Jackson 
Blue Isaac Collado- 10.7yrs, Rodriguez MMA 69.4 X Jim Prendergast
Denise Jacobs 
BOUT# RDS Corner Schoolboy 12-13 yrs 155lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
3 3 Red Austen Lashinsky - 15.2, DarkWolf MMA  153.8   2 1:34 Sub Keith Morreira    
Jim Prendergast 
Blue Franco Rivas-13.7, Christian Carvalho MMA 141.2 X Rashaun Jackson 
Denise Jacobs 
BOUT# RDS Corner Cadet 14-15 yrs 130lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
4 2 Red Danny Donaldson-14.7, Legacy MMA  130.0 X 2 1:22 Sub Keith Morreira    
Rashaun Jackson 
Blue David Cortez Jr-14.5, DarkWolf MMA 122.7   Jim Prendergast 
Denise Jacobs 
BOUT# RDS Corner Cadet 14-15 yrs 130lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
5 2 Red Tony Rossi-15.6, Unattached  126.1 X 3   Split Decision Keith Morreira   Split Draw after 2 rds Extra round required due to tournament format.  
Jim Prendergast Red
Blue Malachi Vickers-15.1, Rodriguez MMA 127.4   Rashaun Jackson Blue
Denise Jacobs Red
BOUT# RDS Corner Novice 10-11 yrs 85lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
6 3 Red Andrea Reece-11.10, EPA-MMA 85.1   1 1:22 Sub Keith Morreira    Weight Penalty Roche
Denise Jacobs
Blue Katheryn Roche-11.7, DarkWolf MMA 87.1 X Jim Prendergast 
Rashaun Jackson
BOUT# RDS Corner Novice 10-11 yrs 125lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
7 3 Red Alana Delva-11.0, Spartan BJJ 117.7 X 3   Unanimous Decision Jim Prendergast   Weight Penalty Montefusco 
Rashaun Jackson 
Blue Julian Montefusco-11.4, PFS Academy 129.6   Kieth Morreira 
Denise Jacobs 
BOUT# RDS Corner Novice 10-11 yrs 85lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
8 3 Red Daniel Guzman-10.7, Rodriguez MMA 82.6   2 1:36 Sub Jim Prendergast   Weight Penalty Lucarin 
Denise Jacobs 
Blue Anthony Lucarin-11.5i, PFS Academy 86.2 X Kieth Morreira 
Rashaun Jackson 
BOUT# RDS Corner Schoolboy 12-13 yrs 105lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
9 3 Red Brian Owens - 12.3 , EPA-MMA 100.2   1 1:30 Sub Jim Prendergast   Arroyo weight 106.3
Kieth Morreira 
Blue  Christopher Arroyo-13.9, Rodriguez MMA       X Rashaun Jackson 
      Denise Jacobs 
BOUT# RDS Corner Schoolboy 12-13 yrs 120lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
10 2 Red William Paul Wittkob-13.8, Grapplers Studio 117.7 X 1 1:30 Sub Jim Prendergast   ARM BAR
Rashaun Jackson 
Blue Eduardo Perez-13.8, Rodriguez MMA 124.1   Kieth Morreira 
Denise Jacobs 
BOUT# RDS Corner Novice 10-11 yrs 110lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
11 3 Red Trintin McCree-11.9, EPA-MMA 108.8 X 3   Unanimous Decision Jim Prendergast    
Kieth Morreira 
Blue  Josue Batista-11.9, ATT Orlando 110.5   Denise Jacobs 
Rashaun Jackson 
BOUT# RDS Corner Novice 10-11 yrs 91lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
12 3 Red Branden Pollock-11.10, EPA-MMA 90.3 X 1 1:29 Sub Jim Prendergast    
Denise Jacobs
Blue Jaden Weisgal- 10.1, PFS Academy 85.9   Rashaun Jackson 
Kieth Morreira 
BOUT# RDS Corner Schoolboy 12-13 yrs 90lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
13 3 Red Xeric Karoutsos-13.5, EPA-MMA 85.9   2 1:15 Sub Keith Morreira    
Rashaun Jackson 
Blue Britton Huggins-13.3, DarkWolf MMA 88.8 X Jim Prendergast 
Denise Jacobs 
BOUT# RDS Corner Cadet 14-15 yrs 190lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
14 2 Red  Brandon Apodaca -15.5, EPA-MMA  175.8   1 1:29 Split Decision Keith Morreira    Weight Penalty Weisgal
Jim Prendergast 
Blue Jakob Weisgal - 17.2, PFS Academy 193.9 x Rashaun Jackson 
Denise Jacobs 
BOUT# RDS Corner Cadet 14-15 yrs 130lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
15 2 Red Tony Rossi-15.6, Unattached  126.1   1 1:44 Sub Keith Morreira    
Jim Prendergast 
Blue Danny Donaldson-14.7, Legacy MMA  130.0 x Rashaun Jackson 
Denise Jacobs 
BOUT# RDS Corner Cadet 14-15 yrs 120lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
16 3 Red Elijah Penton - 12.8, ATT Orlando 119.7   1 1:44 Sub Keith Morreira    
Rashaun Jackson 2-16
Blue William Paul Wittkob-13.8, Grapplers Studio 117.7 x Jim Prendergast 0-6
Denise Jacobs 0-0
BOUT# RDS Corner Novice 10-11 yrs 87lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
17 3 Red Christian Pope- 11.5, ATT Orlando 86.0 x 3   Split Decision Keith Morreira    
Jim Prendergast Blue
Blue Grace Lashinsky-11.5, DarkWolf MMA 85.5   Rashaun Jackson Red
Denise Jacobs Red

I.E. FIGHT NIGHT, ONTARIO, CA - May 12, 2018

      USFL President: Jon Frank
PANKRATION BOUT SHEET RESULTS     Lead Official:  David Denkin       
EVENT I.E. Fight Night     Inspectors: Rachel Perez Maraya Miller Victoria Hernandez Ope Kuresa
DATE: 5/12/18     Inspectors:        
LOCATION: 11255 Central Ave, Ontario, CA     Referees: Jonathan Romero James Beers Vanessa Hardy  
VENUE: California Education & Arts     Judges:     Kyle Olsen Taylor Frank George Silva  Jackie Denkin 
CONTACT:  David Bramlette     Timekeeper:     Michelle Beers      
PHONE 916 233-8466     Physican : Dr. Altimarino      
 E-MAIL:       EMT: EMS/ Fire      
 MEDICAL SUSP Samvel Boyajyan 180/180 Fractured Hand             
BOUT# RDS Corner Rookie 60lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
1 3 Red Jayden Murillo 8.6yrs Riverside Submission 56 W 1 1:17 Sub Vanessa Hardy   sub arm bar
Kyle Olsen 
Blue Ryan Garcia 8.6yrs  Submission Factory  52 L George Silva  
Jackie Denkin 
BOUT# RDS Corner Novice 90lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
2 3 Red Mateo Montoya 11/9yrs American Striker MMA 83 L 1 1:04 Sub James Beers   arm bar/ 2
Kyle Olsen 
Blue Carlos Ochoa 10.11yrs, One Legacy 91 W Taylor Frank 
Jackie Denkin  
BOUT# RDS Corner Schoolboy 110lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
3 3 Red Christian Jenchi 14.4yrs, Riverside Submission  109 W 3 0:52 Sub Jonathan Romero   Arm bar 
Taylor Frank 
Blue Edvin Sanchez 13.4yrs, Fight Academy 107 L George Silva  
Jackie Denkin  
BOUT# RDS Corner Schoolboy 135lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
24 3 Red Paul Acu 13.6yrs American Striker MMA 130 L 3 2:00 Unanimous Decision Vanessa Hardy    
Kyle Olsen 
Blue Mason Bramlette 12.6yrs, Unattached  128 W George Silva  
Taylor Frank 
BOUT# RDS Corner Rookie 50lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
5 3 Red Xavier Greer 9.5yrs, UFC Gym Corona 51 L 3 0:47 Sub James Beers   Weight WAIVER
Kyle Olsen 
Blue Issac Reyes 9.0yrs Submission Factory 60 W George Silva  
Jackie Denkin  
BOUT# RDS Corner Novice 80lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
6 3 Red Loren Skannal 10.4yrs, Systematic Risk 80 W 3 1:08 Sub Jonathan Romero   Arm bar
Kyle Olsen 
Blue Mikey Priest 10.11yrs NOCMA 80 L Taylor Frank 
Jackie Denkin  
BOUT# RDS Corner Schoolboy 120lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
7 3 Red Elijah De La Torre 13.9yrs, Paragon MMA 104 W 3 1:22 Sub Vanessa Hardy   Arm bar
Taylor Frank 
Blue Alex Moreno 12.7yrs,  Kihon MMA 116 L George Silva  
Jackie Denkin  
BOUT# RDS Corner Schoolgirls 95lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
8 3 Red Regina Awana 13.1yrs, Riverside Submission 94.2 W 1 0:29 Sub James Beers   tap out arm bar
Kyle Olsen 
Blue Katrina Velasquez, 12.4yrs Submision Factory 92.2 L George Silva  
Taylor Frank 
BOUT# RDS Corner Schoolboy 90lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
9 5 Red Roberto Lopez 13.3yrs, Castro Martial Arts  88 W 1 1:44 Sub Jonathan Romero   Arm Bar                
Kyle Olsen 
Blue Xavier Cordero 13.8yrs, Tony's MMA 82.2 L George Silva  
Jackie Denkin  
BOUT# RDS Corner Rookie 80lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
25 3 Red Mikey Priest 10.11yrs NOCMA 80.2 L 2 2:00 Unanimous Decision Vanessa Hardy   only 2 round fight for priest
Kyle Olsen 
Blue Kane Smith 9.6yrs, Kihon MMA 78.2 W Taylor Frank 
Jackie Denkin  
BOUT# RDS Corner Schoolgirls 95bs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
11 3 Red Valerie Estrada 13.0yrs, Morales BJJ 86.8 L 3 2:00 Unanimous Decision James Beers    
Taylor Frank 
Blue Kaylee Reeves 12.2yrs,  Kihon MMA 88.2 W George Silva  
Jackie Denkin  
BOUT# RDS Corner Junior 135lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
12 3 Red Antonio Frias 16.4yrs, Submission Factory  133.2 W 3 2:00 Unanimous Decision Jonathan Romero    
Kyle Olsen 
Blue Alberto Ramirez 16.8 yrs American Striker MMA 134.6 L George Silva  
Taylor Frank 
BOUT# RDS Corner Schoolboy 115lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
13 3 Red Termaine Givens 12.6yrs, Riverside Submission 113.4 L 1 1:32 Injury Default Vanessa Hardy   illegal throw landing on head Pending Appeal 
Kyle Olsen 
Blue Kisan Martin 12.2yrs, Systematic Risk 121.2 W George Silva  
Jackie Denkin  
BOUT# RDS Corner Cadet Girls 110lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
14 5 Red Jessica Haro N/L Strength & Honor 106.2 L 1 1:15 Sub James Beers   Arm Bar                
Kyle Olsen
, 16.2 Shaniyah Carlson 15.3 yrs, Kihon MMA 104.8 W Taylor Frank 
Jackie Denkin 
BOUT# RDS Corner Cadet Girls 130lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
15 3 Red Allyson Cheng 14.6yrs, Riverside Submission 128.4 L 3 1:50 Sub Jonathan Romero   Arm bar
Taylor Frank 4-16
Blue Nahdia Barrientos 15.4yrs, Gamebred Training Crt  130.8 W George Silva  5-25
Jackie Denkin  10-23
BOUT# RDS Corner Rookie 75lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
16 3 Red Giovani Serna 11.8yrs, Team Ironman 75.8 W 3 2:00 Unanimous Decision Vanessa Hardy    
Kyle Olsen 
Blue Uriel Cruz 10.3yrs, Team Quest 72.4 L George Silva  
Taylor Frank 
BOUT# RDS Corner Cadet Girls 140lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
17 5 Red Jaylene Martinez 15.6yrs, Pinnacle MMA  127.4 W 5 2:00 Split Decision James Beers   USFL TITLE, Weight Waiver
Kyle Olsen - Red
Blue Trista Stordahl Loftus 15.2yrs, The Pit North 140.4 L George Silva  - Blue
Jackie Denkin - Red
BOUT# RDS Corner Junior 135lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
18 5 Red Esteban Poovor 17.9yrs, Castro Martial Arts  134.4 W 1 1:42 Sub Jonathan Romero   USFL TITLE, 2 point penalty tap out trianglr
Kyle Olsen 
Blue Joseph Tik 17.0 yrs, American Striker MMA 136 L Taylor Frank 
Jackie Denkin  
BOUT# RDS Corner Cadet 125lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
19 3 Red Jacob Martinez 16.3yrs, Strength & Honor 126.8 W 3 1:20 Sub Vanessa Hardy   2 point weight penalty fight ended on arm bar 
Taylor Frank 
Blue Alejandro Alamilla 15.6yrs Castro Martial Arts 123.2 L George Silva  
Jackie Denkin  
BOUT# RDS Corner Schoolgirls 110lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
20 3 Red Litzy Ramirez 13.11yrs, Kihon MMA 110.8 L 2 0:50 Sub James Beers   Arm Bar                
Kyle Olsen 
Blue Kimya Williams 13.0yrs, Systematic Risk 113.8 W George Silva 
Jackie Denkin  
BOUT# RDS Corner Schoolboy 100lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
21 2 or 3 Red Elijah De La Torre 13.9yrs, Paragon MMA 104.6 W 1 0:31 Sub Jonathan Romero   2nd bout De La Torre , 8 Point weight Penalty
Kyle Olsen 
Blue Seth Priest 13.0yrs NOCMA 97.4 L George Silva  
Jackie Denkin  
BOUT# RDS Corner Cadet 145lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
22 3 Red Johnny Garcia 15.5yrs, Strength & Honor 139.4 W 1 1:56 Sub Vanessa Hardy   2 point weight penalty tap out due to arm bar
Kyle Olsen 
Blue Dustin Serrano 16.6yrs, Submission Factory 146 L Taylor Frank 
Jackie Denkin  
BOUT# RDS Corner Novice 130lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
23 3 Red Andrew Reyes 10.9yrs, Submission Factory 130 L 1 0:40 Sub James Beers   Arm bar
Taylor Frank 
Blue Serena Baig 10.1yrs  Submission Factory 127 W George Silva  
Jackie Denkin 
BOUT# RDS Corner Junior 135lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
4 3 Red Harutyun Akhverdyan 17.8yrs, Team Hayastan 136.4 W 3 2:00 Unanimous Decision Jonathan Romero   2 point weight penalty 
Kyle Olsen 
Blue Miguel De La Hoya 17.5yrs, Kihon MMA 133.4 L George Silva  
Taylor Frank 
BOUT# RDS Corner Junior 170bs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
10 3 Red Samvel Boyajyan 17.8yrs, Team Hayastan 168.4 W 3 1:04 Sub Vanessa Hardy   tap out von flue choke
Kyle Olsen 
Blue Kevin Segrist 17.9 yrs, Kihon MMA 161.2 L George Silva  
Jackie Denkin  
BOUT# RDS Corner Novice 105lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores Comments
26 3 Red Kylee Donaldson 11.10yrs, Castro Martial Arts 102 L 2 1:00 Sub James Beers   Americana
Kyle Olsen 
Blue Mckenna Jackson 13.1 yrs Kihon MMA  101.8 W Taylor Frank 
Jackie Denkin  

SOSA MMA, SANFORD, FL - May 12, 2018

United States Fight League
      USFL President: Jon Frank    
MIXED MARTIAL ARTS BOUT SHEET RESULTS     Lead Official:  Jim Prendergast     
EVENT RCF Real Cage Fighting      Inspectors: Audra Saldana Sinaira Castro Vargas  
DATE: 5/12/18     Physician: Denise Jacobs    
CITY: Sanford FL     Referees/ Judges: Kieth Sudyod    
VENUE: Sanford Civic Center      Judges: Angel Ortiz John Micheal Braneaccio Jim Prendergast
CONTACT:  David Sosa      Timekeeper: Meghan Prendergast    
BOUT# RDS Corner Novice Division (5lb max)   WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores
1 3 Red Dylan Johnson 98 lbs X 3 2:00 Unanimous Decision Kieth Sudyod Prendergast  Braneaccio  Ortiz 
Blue  Brian Owens 98 lbs  

PANDA CUP, SACRAMENTO, CA - April 21, 2018

United States Fight League
      USFL President: Jon Frank   
PANKRATION BOUT SHEET RESULTS     Lead Official:  Brandy Hoskins         
EVENT Panda Cup      Inspectors:          
DATE: 4/21/18     Inspectors: Melissa Samford        
LOCATION: 5411 Luce Ave, McClellan Park CA      Referees: Brian Tyler Jody Perry      
VENUE: McClellan Conffrence Center      Judges:     Brian Tyler Jody Perry Nolan Aguilar Samy Aguilar Dareld Phillips Jr.
CONTACT:  Anthony Bivins      Timekeeper:            
PHONE (916) 494-4175     Physician: Dr.  Salomatina        
 E-MAIL: a_bivins6@yahoo.com     EMT: Sac Valley Ambulance        
                 
BOUT# RDS Corner Novice 114lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE      
11 2 Red   102 WINNER 2 2:00 Split Decision Jody Perry      
Trinity Provost 14.7yrs, House of Moons       
Blue Breannuh Robles 11.9yrs, Easton Training Ctr 102 lost      
     
BOUT# RDS Corner Rookie 60lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE      
2 3 Red Raelin Ballestros 8.0yrs, House of Moons  55 lost 1 35 Sub Brian Tyler      
     
Blue Jayden Murillo 8.5yrs, Riverside Sub  56 WINNER      
     
BOUT# RDS Corner Schoolboy 115lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE      
3 3 Red Cyrus Povoor 14.10yrs, Castro MA  113 lost 3 2:00 Split Decision Jody Perry      
     
Blue Raul Rosas Jr 13.6yrs  NCFA  112 Winner      
     
BOUT# RDS Corner Cadet 145lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE      
4 3 Red Aj Lemos- 14.8yrs, Neutral Grounds  135 lost 1 1:33 TKO Brian Tyler      
     
Blue Jacob Martinez 16.2yrs, -Strength & Hnr 130 WINNER      
     
BOUT# RDS Corner Rookie 75lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE      
5 3 Red David Kellogg 10.0yrs, House of Moons  69 WINNER 1 23 Sub Jody Perry      
     
Blue Josh Pardo 9.6yrs, Pinnacle MMA  73 lost      
     
BOUT# RDS Corner Cadet 120lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE      
6 3 Red Ashkon Fath 16.8yrs House of Moons  117 lost 1 1:22 Sub Brian Tyler      
     
Blue Christian Jenchi 14.3yrs Riverside Sub 111 WINNER      
     
BOUT# RDS Corner Cadet Girls 115lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE      
7 3 Red Lea Bivins 15.8yrs,  House of Moons  110 WINNER 1 40 Sub Jody Perry      
     
Blue Analyse Rubio 15.2yrs, Riverside Sub 101 lost      
     
BOUT# RDS Corner Junior 140lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE      
8 3 Red Daymeond Molina 17.11yrs, Mad Fam 136 WINNER 3 2:00 Unanimous Decision Brian Tyler      
     
Blue Kevin Rosas 16.1yrs NCFA 136 lost      
     
BOUT# RDS Corner Cadet Girls 135lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE      
9 3 Red Jourdan Gumpfer 14.9yrs, House of Moons  134 lost 2 1:21 Sub Jody Perry      
     
Blue Jaylenne Martinez 15.5yrs, Pinnacle MMA 129 WINNER      
     
BOUT# RDS Corner Schoolboy 115lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE      
10 3 Red Ricardo Angulo Jr 14.7yrs - House of Moons   105 WINNER 3 2:00 Unanimous Decision Brian Tyler      
     
Blue Joseph Martinez 13.7yrs- Riverside Submission  114 lost      
     
BOUT# RDS Corner Novice 110lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE      
1 3.00 Red Alyssa Campos 13.3 yrs House of Moons 105 WINNER 3 20 Split Decision Jody Perry      
     
Blue Breannuh Robles 11.9yrs,  Easton Training Ctr 103 lost      
     
BOUT# RDS Corner Schoolboy 115lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE      
12 3 Red Anthony Bernardo 14.5yrs, El Nino Training Ctr 118 lost 1 1:25 Sub Brian Tyler      
     
Blue  Kris Arrey 13.4yrs, Riverside Submission 112 WINNER      
     
BOUT# RDS Corner Cadet Girls 145lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE      
13 3 Red Haylie Gumpfer 14.7yrs, House of Moons  142 WINNER 3 2:00 Unanimous Decision Brian Tyler      
     
Blue Trista Stordahl 15.1yrs, The Pit North 137 lost      
     
BOUT# RDS Corner Cadet 120lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE      
14 3 Red Jordan Sorgman 15.2yrs, House of Moons  116 lost 1 44 Sub Brian Tyler      
     
Blue Jesse Rosas 15.4yrs,  NCFA 116 WINNER      
     

EVOLUTION SPORTS EXPO, SANTA CLARA, CA - APRIL 14, 2018

EVENT Evolution Sports Expo      Inspectors:      
DATE: 4/14/18     Inspectors:      
Location: 5001 Great American Parkway     Referees/ Judges: Brian Tyler Jody Perry  John Tole 
VENUE: Santa Clara Convention Center     Judges: John Tole Jody Perry  James Lendech
CONTACT:  Anthony Bivins -MM / Gabe Scarapelli - Promoter     Timekeeper: Bonnie Ferguson Gary Hunnicut  
PHONE       Physician: Dr. Lyudmila Salomatina      
 E-MAIL:       EMT:Amr Rural Metro      
             
BOUT# RDS Corner Cadet Girls  140lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores
1 3 Red Jourdan Gumpfer 14.9yrs - House of Moons 140 WINNER Rd1 1:34 Sub Jody Perry   
Blue Allyson Cheng 14.5yrs - Riverside Submission  135  
BOUT# RDS Corner Catch Age / Schoolboy Rules  115lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores
2 3 Red Ricardo Angulo Jr 14.7yrs - House of Moons   105   Rd1   Sub John Tole   
Blue Joseph Martinez 13.7yrs- Riverside Submission  114 WINNER
BOUT# RDS Corner Schoolboy 115lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores
3 3 Red Raul Rosas Jr 13.6yrs- Nor Cal Fight Alliance  114 WINNER Rd3   Unanimous Decision Brian Tyler  
Blue Kris Arrey 13.4yrs - Riverside Submission  112  
BOUT# RDS Corner Cadet Boys  155lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores
4 3 Red Justin Barclay 15.11yrs - Marinobles MMA 157 WINNER Rd2 6:28 Sub John Tole   
Blue Anthony Sandoval 16.2yrs - Legion of Doom  143  
BOUT# RDS Corner Cadet Girls   105lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores
5 3 Red  Trinity Provost 14.7yrs - House of Moons  102   Rd2 1:14 Sub Jody Perry   
Blue Analyse Rubio 15.2yrs - Riverside Submission 98.5 WINNER
BOUT# RDS Corner Cadet Girls   145lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores
6 3 Red Haylie Gumpfer 14.7yrs - House of Moons   144 WINNER Rd1 13:12 Sub Brian Tyler  
Blue Allyson Cheng 14.5yrs - Riverside Submission  135  

EPA USFL EAST, ORLANDO, FL - March 17, 2-18

      USFL President: Jon Frank    
PANKRATION BOUT SHEET RESULTS     Lead Official:  LaJoyce Miller     
EVENT USFL East EPA      Inspectors: Audra Saldana    
DATE: 3/16/18     Inspectors: Sinaira Castro Vargas    
CITY: Orlando, FL     Referees/ Judges: kieth Sudyod    
VENUE: Elite Prep      Judges: Angel Ortiz John Micheal Braneaccio David Sosa
CONTACT:  Ruben Saldana      Timekeeper: John Micheal    
PHONE 305 619-3080     Physician:        
 E-MAIL:       Other Medical:  Angel Ortiz PT    
         EMT    
BOUT# RDS Corner Rookie Division (5lb max) 60lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores
1 3 Red Akira Reece 8.9 - EPA MMA   56 X 3   Rear Naked Choke Kieth  
Blue Erick Ortiz 8.5 - EPA MMA  55  
BOUT# RDS Corner Rookie Division (5lbs Max) 73lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
2 3 Red Dominick Jauch 8.3 - PFS Academy 72 X 2   Kimura Kieth  
Blue Joshua Bredy 8.5 - EPA MMA 69  
BOUT# RDS Corner Catch Age / Rookie Rules (5lb max) 87lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
3 3 Red Jaden Weisgal 9.11 yrs -PFS Academy 85   2   Arm Bar Kieth  
Blue Christian Pope 11.3 yrs ATT Orlando  82 X
BOUT# RDS Corner Novice Division (10lb max) 144lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
4 3 Red Jadus Sorhaindo 10.1 yrs PFS Academy   136 X 1   Kimura Kieth  
Blue Slater Stanley 11.5 yrs EPA MMA  141  
BOUT# RDS Corner Novice Division (7lb max) 85lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
5 3 Red Grace Lashinsky 11.3 yrs - DarkWolf MMA 82 X 2   Triangle Kieth  
Blue Andrea Reece 11.7 - EPA MMA  82  
BOUT# RDS Corner Novice Rules (10lb max) 115lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
6 3 Red Alana Delva 10.10 yrs -  Spartan Jiu-Jitsu 114 X     Dec    
Blue Trintin McCree 11.7 -  EPA MMA  107  
BOUT# RDS Corner Novice Division (7lb max) 95lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
7 3 Red Dylan Johnson 11.5 - Breaking Point MMA 91   1   Arm Bar Kieth  
Blue James Gonzlaez 11.11 - Team Gunz  94 X
BOUT# RDS Corner Catch Age/ Novice Rules (7lb max) 85lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
8 3 Red Dylan Lopez 11.2 -  WKF & Bushido (waiver) 85.8 X 1   Arm Bar Kieth  
Blue Xeric Karoutsos 13.3 -  EPA MMA  79  
BOUT# RDS Corner Catch Age/ Novice Rules (7lb max) 85lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
9 3 Red Anthony Lucarini 11.2 - PFS Academy 83   1   Rear Neck Choke Kieth  
Blue Britton Huggins 13.1 - DarkWolf MMA 87 X
BOUT# RDS Corner Catch Age/ Schoolboy Rules (7lb max) 95lbs         REFEREE  
10 3 Red Franky Lopez 14.9 - WKF & Bushido 91 X 1   Arm Gullotine  Kieth  
Blue Justin Armaro 13.6 -  EPA MMA  95.3  
BOUT# RDS Corner Schoolboy Division (10lb max) 95lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
11 3 Red Brian Owens 12.0 - EPA MMA  95 x 3   Dec Kieth  
Blue Christopher Arce 12.7 - Rodriguez MMA  91  
BOUT# RDS Corner Catch Age/ Schoolboy Rules (10lb max) 125lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
12 3 Red Toni Rossi 15.3 - Fitness Edge  124 X 3   Arm Gullotine  Kieth  
Blue Edgardo Perez 13.5 yrs Rodriguez MMA  121  
BOUT# RDS Corner Catch Age Cadet Rules (10lb max) 132lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
13 3 Red Jakub Weisgal 17.0 - PFS Academy 188 X 2   Split Dec Kieth  
Blue Brandon Apodaca 15.3 - EPA MMA  180  
BOUT# RDS Corner Rookie Division (2nd bout Blue) 5lb 60lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
14 2 Red Jayden Perez 9.1 -  EPA MMA  59 X 2   Choke Kieth  
Blue Akira Reece 8.9 - EPA MMA   56  
BOUT# RDS Corner Catch Age/ Schoolboy Rules (Waiver) 10lb 145lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
15 3 Red Franco Rivas 13.4 - Christian Carvalho BJJ 142 DQ 1   Red DQ for round house kick to head with asseive force Kieth  
Blue Kevin Rodriguez 16.9 - Rodriguez MMA  143 X

THE TITANS CAGE, SACRAMENTO - March 17, 2018

PANKRATION BOUT SHEET RESULTS     Lead Official:  Brandy Hoskins     
EVENT The Titans Cage     Inspectors: Jenn Kelly  Jennifer Bagwill  
DATE: 3/3/2018     Inspectors:      
CITY: Sacramento, CA     Referees/ Judges: Brian Tylor Ethan Bregman  Jody Perry
VENUE: McClellan Confrence Center      Judges: James Lendech    
CONTACT:  Sean Correa     Timekeeper:      
PHONE 916 217-2184     Physician: Dr. Lyudmila Salomatina      
 E-MAIL: thetitanscage@gmail.com     EMT: Sac valley Ambulance     
             
BOUT# RDS Corner Schoolboy Division  125lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE Judges Scores
1 3 Red Samuel Brown 13.9 Team Ironman  125.8   2 1:04 Sub Perry  
Blue Raul Rosas13.5 NCFA 116.6 X
BOUT# RDS Corner Schoolboy Division  90lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
2 3 Red Roberto Lopez 13.1 Castro Martial Arts  88.3 X 2 1:51 Sub Tylor  
Blue Mike McThorn 12.4  American Striker  90.4  
BOUT# RDS Corner Cadet Division  120lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
3 3 Red Cyrus Pavoor 14.8 Castro Martial Arts 112.6 X 1 1:12 Sub Bregman  
Blue Anthony Bernardo 14.4 El Nino TC 119  
BOUT# RDS Corner Cadet Division  145lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
4 3 Red AJ Lemos 14.8 Neutral Grounds  145   3   Dec Perry  
Blue Kevin Rosas - NCFA  143 X
BOUT# RDS Corner Catch Age / Cadet Rules  110lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
5 3 Red Alyssa Sanchez 17.1 Castro Martial Arts  111 X 3   Dec Tylor 2 pt weight penalty 
Blue Trinity Provose 14.6 House of Moons  103  
BOUT# RDS Corner Catch Age / Cadet Rules  130lbs  WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
6 3 Red Estevan Pavoor 17.7 Castro Martial Arts  130lbs  X 3   Split Dec Bregman   
Blue Jesse Rosas 15.3 NCFA  125  
BOUT# RDS Corner Junior 155lbs  155lbs WINNER RD. TIME METHOD REFEREE  
7 3 Red Rafael Garcia 17.11 Castro Martial Arts 152   3   Dec Perry  
Blue Adam Avita 17.11 MMA Gold  154 X

CSG PANKRATION - ONTARIO, CA - Feb. 24, 2018

Promoter: David Bramlette
Ringside Physician: Dr. Joe Altamirano
Lead Official: David Denkin
Referees: John Romero, Kames Beers, Vanessa Hardy

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
GRAPPLING 55lbs Carmilo Ortiz
Kihon MMA
Issac Martinez
Riverside Submission 
Sub Red

GRAPPLING 100lbs

Analyse Rubio
Riverside Submission
Valerie Estrada
Morales BJJ
Sub Red
ROOKIE 60LBS Issac Reyes
Submission Factory
Jayden Murrillo
Riverside Submission
Sub Blue
NOVICE 90LBS

Carlos Ochoa
Legacy MMA

Jayden James
Riverside Submission

 Dec

Red

CATCH AGE 110lbs
Schoolboy Rules

Brian Gonzales
Team United MMA
Jeremy Gaggos 
Adrenaline MMA
Dec Red

CATCH AGE 110lbs
Schoolgirl Rules

Jessica Haro
Strength & Honor
Analyse Rubio
Riverside Submission
Sub Red

SCHOOLBOY 90lbs
USFL West Title

Roberto Lopez
Castro Martial Arts
Andrew Clausen
None Nine Wildomar
Inj Def Red
NOVICE 75lbs Phoenix Lopez
Castro Martial Arts
Alexander Ramirez
Pinnacle Martial Arts
Sub Blue
CATCH AGE 145lbs
Schoolgirl Rules
Andrea Frisque
Kihon MMA
Mariah Casados
Team Quest
Split Dec  Red

CATCH AGE 105lbs
Schoolgirl Rules

Litzy Ramirez
Kihon MMA
Kylee Donaldson
Castro Martial Arts
 Sub Red
JUNIOR 135lbs  Miguel Del Haro
Kihon MMA
Antonio Frias
Submission Factory
Dec Red
CATACH AGE 115lbs
Schoolboy Rules
Cyrus Povoor
Castro Martial Arts
Kris Arrey
Riverside Submission
Sub Blue
NOVICE 140lbs  Uriel Enriquez
Kihon MMA
Angelo Murillo
Riverside Submission
Sub Blue
CATCH AGE 135lbs
Cadet Rules
Estevan Poovor
Castro Martial Arts
Luis Panuco
Team United MMA
Sub Red
JUNIOR 160lbs Kevin Segrist
Kihon MMA
Dustin Serrano
Submission Factory
Dec Red
NOVICE 95lbs Seth Priest
NOCMA
Jayden James
Riverside Submission
Sub Red
CADET GIRLS 125lbs Kyra Bell
Castro Martial Arts
Allyson Cheng
Riverside Submission
Dec Red
SCHOOLBOY 90lbs Johan Alamilla
Castro Martial Arts
Jeremy Dray
Riverside Submission 
Dec Blue

CATCH AGE 75lbs
Rookie Rules

Kane Smith
Kihon MMA
Michael Ford
NOCMA
Sub Red
CATCH AGE 105lbs
Cadet Girls Rules
Alyssa Sanchez
Castro Martial Arts 

Analyse Rubio
Riverside Submission

Sub Red
SCHOOLBOY 90lbs
USFL West Title
Roberto Lopez
Castro Martial Arts
Danny Beers
Riverside Submission
Sub Red
         

Injury / Medical Suspension 
Clausen - Asthma

UMMAF NATIONALS - BOONVILLE, MO - Feb 3, 2018

Promoter: Robert Hulett
Ringside Physician: Dr. Carl Giacch
Lead Official: Ryan Breggemann
Lead Referee: Justin Brown

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
ROOKIES 65lbs Brock Taylor 
Joey Perry's Martial Arts 
Christopher Bell
Team Hahn
Sub Red
SCHOOLBOY 80/85lbs Xeric Karoutsos
EPA MMA
Norman Schneider
Caveman Crew
Sub Red
NOVICE  95lbs Benjamin Taylor
Joey Perry's Martial Arts
Brian Owens 
Orlando Beast Team
Dec Red
NOVICE 95LBS Brandon Pollock
Orlando Beast Team
Benjamin Taylor
Joey Perry's Martial Arts
Dec Blue
SCHOOLGIRL 135lbs Zoey Hahn
Team Hahn

Jurnee Little
True Fighter 

Sub Red
CADET GIRLS 12olbs Shaniyah Carlson
Kihon MMA
Teodora Mandala
True Prodigy
Sub Red
CADET 185 lbs Noah White 
Unnatached
Brandon Apocaca 
EPA MMA
Split Dec Blue
         
         

0 - Injuries
0 - Suspensions

EPA MMA- ORLANDO, FL - Jan 13, 2018

Promoter: Ruben Saldana
Ringside Physician: Dr. Denise Jacobs
Lead Official: Jim Prendergast
Lead Referee: Keith Morriera

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
NOVICE 85lbs Andrea Reece
EPA MMA
Grace Lashinsky
Dark Wolf MMA
Sub Blue
SCHOOLBOY 85lbs Xeric Karoutsos
EPA MMA
Britton Huggins
Dark Wolf MMA
Sub Blue
SCHOOLBOY 155lbs  Gabriel Coombs
EPA MMA
Franco Rivas
Christian Carvalho BJJ & MMA
Doc Stopage Blue
NOVICE 105LBS Tristin McCree
EPA MMA
Brian Owens
Orlando Beast Team
Split Dec Blue
NOVICE 85lbs David Daniel Guzman
Rodriguez MMA
Christian Pope
Dark Wolf MMA
Sub Red
CADET 12olbs Xenofon Karoutsos
EPA MMA
Eddie Nunez
Christian Carvalho BJJ & MMA
Spilt Dec Red
ROOKIES 57lbs Akira Reece
EPA MMA
Jayden Perez 
EPA MMA
Doc Stopage Blue
CATCH AGE 140lbs
Schoolboy Rules
Korey Mendoza
Adrenaline MMA
A.J. Lemos
Neutral Grounds
Doc Stapage Red
CADET 130lbs
USFL EAST TITLE
Brayden Brodererick
Team Brodererick
Toni Rosi
Unattached
Sub Red

0 - Injuries
0 - Suspensions

AAFL - SAN BERNARDINO, CA - Jan 13, 2018

All American Fight League 

Promoter: Sam Mendoza

Ringside Physician: Dr. Altamarino
Lead Official: David Denkin
Lead Referee: John Romero, Vanessa Hardy

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
NOVICE 73lbs Chris Leal
Team Llamas
Giovani Serna
Team Ironman
DQ Red
NOVICE 115bs Brian Gonzalez
Team United MMA
Noah Mancilla
Engage
Splint Dec Red
CATCH AGE 130lbs
Cadet Rules
Jayleen Martinez
Riverside Submission
Summer Lymon
Strength & Honor
Sub Red
CATCH AGE 115lbs
Schoolboy Rules
Marcos Contreras 
Team Llamas
Jeremy Gaggos 
Engage 
Dec Blue
CATCH AGE 105lbs
Rookie Rules
Armando Carillo
Team Llamas
Audrina Felix
Adrenaline MMA
Sub Red
SCHOOLBOY 125lbs Kris Arrey
Riverside Submission
Sammy Mendoza
Adrenaline MMA
Majority Dec Red
CADET 135lbs Luis Panuco 
Team United MMA
Jacob Martinez
Strength & Honor
Dec Red
CADET 140lbs Jesse Rosas
Nor Cal Fight Alliance
AJ Lemos
Neutral Grounds
Inj Default Red
CATCH AGE 95lbs
Novice Rules
Roberto Lopez
Castro Martial Arts
Delton Kaufmann
Power MMA
Split Draw X
CATCH AGE 115lbs
Schoolboy Rules
Raul Rosas Jr
Nor Cal Fight Alliance
Christian Jenchi
Riverside Submission
Sub Red
CATCH AGE 115lbs
Cadet Rules
Cyrus Poovar
Castro Martial Arts
Adrian Ledezma
Strength & Honor
Sub Blue
CATCH AGE 110lbs
Novice Rules
Joseph Bowers
Team Torres 
Edvin Sanchez
Fight Academy
Dec Red
JUNIOR 135lbs
USFL West Title
Estevan Poovor
Castro Martial Arts
Daymeond Molina
Mad Fighter
Dec Blue

Injuries:
AJ Lemos - Left knee due to kick (180/180) or until cleared by physician

CSG PANKRATION - RIVERSIDE, CA - Nov 18, 2017

Promoter: David Bramlette
Ringside Physician: Dr. Joe Altamirano
Lead Official: David Denkin
Lead Referee: John Romero

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
ROOKIE 67LBS Jayden Murillo
Riverside Submission
Shayla Bates
Kihon MMA
Sub Red

CATCH AGE 135lbs
Schoolboy Rules

Allyson Cheng
Riverside Submission
Andrea Frisque
Kihon MMA
Sub Red
SCHOOLBOY 90LBS Daniel Arellano
House of Moons
Kevin Perez
Systematic Risk
Sub Red
CADET 140LBS

Ratka Garvey

Grappler's Studio

Issac Thompson

Australian Top Team 

Majority

Dec

Red

CATCH AGE 110lbs
Novice Rules

Paul Witkot Grappler's Studio Kisan Martin 
Systematic Risk
Sub Red

CATCH AGE 130lbs
Cadet Rules

Luis Panuco
Team United MMA
Devan Redon
The Pit 702
Dec Red
NOVICE 80LBS  Alexander Ramirez
Pinnacle MMA
Gavin Mitchell
Alliance MMA
Dec Red
NOVICE 80lbs Justus Stewart
Adrenaline MMA
Loren Skkannal
Systematic Risk
Spilt Dec Blue
ROOKIE 70lbs Issac Faltas
Grappler's Studio
James Verner
Kihon MMA
Dec Red

CATCH AGE 109lbs
Novice Rules

Edvin Sanchez
Fight Academy
Joseph Bowers
Ultimate Kombat Fitness
 Dec Red
CATCH AGE 135lbs
Schoolboy Rules
Justin Ramirez
Riverside Submission
Uriel Enriquez
Kihon MMA
Sub Red
CADET GIRLS 110lbs
USFL Title
Kayleen Segovia
Alliance MMA
Shaniyah Carlson
Kihon MMA
Sub Blue
CADET GIRLS 140lbs
USFL Title
Nahdia Barrientos
Unattached
Trista Stordahl Loftus
The Pit North
Sub Blue
CATCH AGE 110lbs
Schoolgirl Rules
Analyse Rubio
Riverside Submission
Emily Vergara
Uprising MMA
Sub Red
NOVICE 80lbs Dominic Acosta
Strength and Honor
Diesel Lleano
The Pit 702
Dec Red
SCHOOLBOY 90lbs Gabriel Teran
Strength and Honor
Kevin Perez
Systematic Risk
Sub Red
SCHOOLBOY 90lbs Roberto Lopez
Castro Martial Arts
Andrew Clausen
Nine Nine Wildomar
Dec Blue
CATCH AGE 135lbs
Cadet Rules
Estevan Povoor
Castro Martial Arts
Antonio Frias
Submission Factory
Sub Red

CATCH AGE 125lbs

Schoolgirl Rules 

Allyson Cheng 
Riverside Submission
Kimya Williams 
Systematic Risk
Dec Red
CATCH AGE 115lbs
Schoolboy Rules
Cyrus Povoor
Castro Martial Arts 

Christian Jenchi
Riverside Submission

Sub Red
JUNIOR 155lbs Rafael Garcia
Castro Martial Arts
Mike Green
Strength and Honor
Split Dec Red
CATCH AGE 140lbs
Cadet Rules
AJ Lemos
Neutral Grounds
Joseph Tik
American Striker MMA 
Sub Blue
CATCH AGE 80lbs
Novice Rules
Johan Alamilla 
Castro Martial Arts 
Jayden James
Riverside Submission
Dec Red
SCHOOLBOY 85lbs
USFL West Title 
Danny Beers
Riverside Submission
Elijah Benavidez
10th Planet Murrietta
Sub Blue
ROOKIE 65lbs Josh Pardo
Riverside Submission
Uriel Cruz
Team Quest
Sub Blue
Grappling Exhibitions

Zadkiel Cruz

Peter Brown

Camilo Ortiz 

Jose Arroyo

Red

Blue

Dec 

Sub

0 Injuries
0 Suspensions

TITANS CAGE, SACRAMENTO, CA - Sept. 30, 2017

Promoter: Anthony Bivins
Ringside Physician: Dr. Paltenghi
Lead Official: Brandy Hoskins
Lead Referee: Ethan Bregman

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
JUNIOR 145lbs Dio Guitierrez
Cesar Gracie Manteca
Carson Brockman
Rio Combat
Sub Blue
CADET 115lbs Marcus Datu
Cortez Martial Arts
Cyrus Povoor
Castro Martial Arts
Sub Blue
CATCH AGE 76lbs
Novice Rules
Karter Crosby
Stone Coast BJJ
Stevie Davenport
Gorilla Squad MT
Draw  
JUNIOR 135lbs Aaron Villa- Carlos
Nobody MMA
Estevan Povoor
Castro Martial Arts
Dec Red
CATCH AGE 135llbs
Cadet Rules
Zeke Martinez
Cesar Gracie Manteca
Yasin Abdulani
KOA MMA
Sub Red
CADET GIRLS 141lbs Jordan Gumpfer
House of Moons/ Carnage
Trista Loftus
The Pit North
Sub Blue
SCHOOLBOY 110lbs Kainoa Medina
Nobody MMA
Kris Arrey
Riverside Submission
Sub Blue

1 minor injury
Dio Guiteriez - Elbow due to armbar
0 - Medical suspensions

PANDA CUP - ORANGEVILLE, CA - Oct. 28, 2017

Promoter: Anthony Bivins
Ringside Physician: Dr. Paltenghi
Lead Official: Brandy Hoskins
Lead Referee: Brian Tyler, Steve Ramirez

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
ROOKIE 70lbs David Kellogg
House of Moons
David Hernandez
American Striker MMA
Sub Red
SCHOOLGIRL 97lbs Harley Patterson
House of Moons
Danrielle Cruda
Castro Martial Arts
Dec Red
SCHOOLBOY 90lbs Daniel Arellano
House of Moons
Roberto Lopez
Castro Martial Arts
Dec Blue
SCHOOLBOY 130lbs Jacob Stuert Nguyen
House of Moons
Paul Acu
American Striker MMA
Sub Blue
CATCH AGE 85lbs
Novice Rules
Zorin Tafoya
House of Moons
Justin Dobbs
Powerhouse MMA
Sub Red
CADET 110lbs Ricardo Anguy
House of Moons
Xavier Gower
Team Gower
Dec Red
CADET GIRLS 130lbs Haylie Gumpfer
House of Moons
Kyra Bell
Castro Martial Arts
Sub Red
CADET 115lbs Cyrus Poovor
Castro Martial Arts
Xavier Gower
Team Gower
Sub Red
CATCH AGE 75lbs
Rookie Rules
Sofia Campos
House of Moons
Justin Dobbs
Powerhouse MMA
Sub Blue
SCHOOLGIRL 95lbs Faith Betzold
House of Moons
Danrielle Cruda
Castro Martial Arts
Spilt Dec Red
SCHOOLBOY 85lbs Marcos Chupin
ZMATA/ Berkerley Muay Thai
Zorin Tafoya
House of Moons
Sub Blue
CATCH AGE 135lbs
Schoolgirl Rules
Jordan Gumpfer
House of Moons
Zoey Hahn
Team Hahn
Sub Blue
JUNIOR 145lbs Joseph Tik
American Striker MMA
Estevan Poovor
Castro Martial Arts
Dec Blue

Injuries:
F Betzhold - swelling on left leg due to kicks
Medical Suspension 180 days or until cleared by physician

FLORIDA STATE CHAMPIONSHIPS - OCT 28. 2017

PROMOTER Ruben Saldana
LEAD OFFICIAL: Jim Prentergast
REFEREES: Justin Brown, Kieth Morrierity
RINGSIGE PHYSICIAL: Dr. Denise Jacobs

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
CADET 155lbs AJ Lemos
Neutral Grounds
Ozias Gaytan
Team Oz
Dec Red
JUNIOR 140lbs Korey Mendoza
Adrenaline MMA
Jacob Lashinsky
Dark Wolf MMA
Dec Red
CADET 110lbs Jeremy Gaggos
Adrenaline MMA
Tony Rossi
Unattached
OT Dec Blue
CATCH AGE 155lbs
Schoolboy Rules
Franco Rivas
Christian Carbhalo MMA
Ozias Gaytan
Team Oz
Split Dec Red
SCHOOLBOY 125lbs Edgardo Perez
Rodriguez MMA
Sammy Mendoza
Adrenaline MMA
Sub Blue
NOVICE 85lbs Christian Pope
Dark Wolf MMA
Andrea Reece
EPA MMA
Sub Red
CATCH AGE 70lbs
Rookie Rules
Isaac Colazo
Rodriguez MMA
Neider Leon
The Jungle Gym
Sub Red
NOVICE 90lbs David Daniel Guzman
Rodriguez MMA
Brandon Pollock
EPA MMA
Dec Blue
CATCH AGE 90lbs
Novice Rules
James Gonzalez
Team Gunz
Britton Huggins
Dark Wolf MMA
Sub Red
CATCH AGE 95lbs
Novice Rules
Christopher Arce
Rodriguez MMA
Brian Owens
Orlando Beast Team
Sub Red
CADET 120lbs Damian Espinoza
Adrenaline MMA
Xen Karoutsos
EPA MMA
Sub Red
CATCH AGE 155lbs
Cadet Rules
Kevin Rodriguez
Rodriguez MMA
AJ Lemos
Neutral Grounds
Sub Red
CADET 110lbs Trenton Pagaduan
Adrenaline MMA
Tony Rossi
Unattched
Split Dec Red
CADET 155lbs Gabriel Coombs
EPA MMA
Ozias Gaytan
Team Oz
Sub Blue
JUNIOR 140lbs Fabricio Steven Cardoza
Rodriguez MMA
Korey Mendoza
Adrenaline MMA
Sub Blue
SCHOOLBOY 80lbs Dyllan Davis
Team Flo
Elijah Benavidez
10th Planet Murrieta
Sub Blue
SCHOOLBOY 125lbs Joe Gonzalez
Team Gunz
Sammy Mendoza
Adrenaline MMA
Sub Red

1 Minor Injury - F Cardoza - Bruised Nose
1 Medical Suspension - F Rivas (Index finger) 30 days

CSG PANKRATION, RIVERSIDE, CA - Aug 5, 2017

Promoter: David Bramlette
First Responder: AMR
Ringside Physician: Dr. Joe Altamirano
Lead Official: Rachel Perez
Lead Referee: John Romero

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
CATCH AGE 100lbs
Schoolboy Rules
Jeremy Gaggos
Strength & Honor MMA
Christian Jenchi
Riverside Submission
Sub Blue
SCHOOLBOY 85lbs Andrew Clausen
Nine Nine Wildomar
Jeremy Dray
Riverside Submission
Dec Red
CATCH AGE 135lbs
Schoolboy Rules
William Reid
Maracaba Bjj
A.J. Lemos
Neutral Grounds
Sub Red
SCHOOLBOY 100LBS Edvin Sanchez
Fight Academy
Joseph Martinez
Riverside Submission
Sub Blue
NOVICE 86lbs Delton Kaufmann
Maracaba BJJ
Mike Williams
Riverside Submission
Sub Red
CATCH AGE 125lbs
Novice Rules
Sammy Mendoza
Adrenaline MMA
Mason Bramlette
Riverside Submission
Sub Red
CATCH AGE 90lbs
Rookie Rules
Audrina Felix
Adrenaline MMA
Jayden James
Riverside Submission
Dec Red
CATCH AGE 140lbs
Schoolboy Rules
Korey Mendoza
Adrenaline MMA
A.J. Lemos
Neutral Grounds
Inj Default Red
CATCH AGE 140lbs
Cadet Girls Rules
Trista Lostus
The Pit North
Athena Zepada
Riverside Submission
Dec Red

0 - Injuries
0 - Suspensions

CSG PANKRATION, RIVERSIDE, CA - July 8, 2017

Promoter: David Bramlette
First Responder: AMR
Ringside Physician: Dr. Joe Altamirano
Lead Official: Greg Ferjardo
Lead Referee: Larry Landless

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
CATCH AGE 155lbs
Cadet Rules
James Aguilar
Team Black
Tony Cortez
Millennia MMA
Sub Red
SCHOOLBOY 125lbs Kenny Sells
One on One
Sammy Mendoza
Adrenaline MMA
Sub Blue
SCHOOLGIRL 100lbs Analyse Rubio
Riverside Submission
Litzy Ramirez
Kihon MMA
Sub Red
CADET 130lbs Tim Misner
One on One
Johnny Garcia
Strength and Honor
Dec Blue
ROOKIE 65lbs Josh Pardo
Riverside Submission
Kane Smith
Kihon MMA
Dec Red
CATCH AGE 160lbs
Cadet Girls Rules
Trista Loftus
The Pit North
Natalie Vackova
Hanuman Gym
Sub Red
CATCH AGE 135lbs
Novice Rules
Angelo Murillo
Riverside Submission
Nathaniel Martindale
Adrenaline MMA
Dec Blue
CATCH AGE 135lbs
Schoolgirl Rules
Allyson Cheng
Riverside Submission
Mariah Casados
Team Quest
Dec Blue
CATCH AGE 160lbs
Cadet Rules
Austin Mushwitz
Team Quest
Mike Green
Strength and Honor
Inj Def Blue
CADET GIRLS 105lbs Analyse Rubio
Riverside Submission
Shaniyah Carlson
Kihon MMA
Sub Blue
SCHOOLBOY 80lbs Danny Beers
Riverside Submission
Andrew Clausen
99 Wildomar
Dec Red
CADET GIRLS 125lbs Jaylenne Martinez
Riverside Submission
Nahdia Barrientos
Undisputed MMA
Sub Red
CATCH AGE 100lbs
Schoolboy Rules
Kris Arrey
Riverside Submission
Jeremy Gaggos
Strength and Honor
Sub Red
JUNIOR 125lbs Daymeond Molina
Millennia MMA
Israel Galvan
Pererson's Grapplers
Split Dec Blue

1 - Minor Injury/ No Suspension
Austin Mushwitz
Punches to body
1 - Injury/ Medical Suspensions
Natalie Vackova - Elbow from armbar
Until Cleared by Physician

PANDA CUP, SACRAMENTO, CA - July 22, 2017

romoter: Anthony Bivins
Ringside Physician: Dr. Paltenghi
Lead Official: Brandy Hoskins
Lead Referee: Ethan Bregman

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
ROOKIE 70lbs Kyler Eaton
Pearson's Combat Jiujitsu
Josh Pardo
Riverside Submission
Sub Blue
CATCH AGE 80lbs
Novice Rules
Stevie Davenport
Klingshiem Trained
Danny Beers
Riverside Submission
Sub Blue
NOVICE 100lbs Koda Bivins
House of Moons
Remy Murillo
Riverside Submission
Sub Blue
ROOKIE 75lbs Duece Kellogg
House of Moons
Kane Smith
Kihon MMA
Sub Red
CACH AGE 100lbs
Schoolgirl Rules
Trinity Provost
House of Moons
Analyse Rubio
Riverside Submission
Sub Blue
ROOKIE 60lbs Travis Boyles
Evolution MMA
Max Murillo
Riverside Submission
Sub Blue
CATCH AGE 105lbs
Schoolboy Rules
Noah Gomez
House of Moons
Christian Jenchi
Riverside Submission
Sub Blue
NOVICE GIRLS 70lbs Sofia Campos
House of Moons
Monee Cordero
Tony's MMA
Sub Blue
SCHOOLBOY 85lbs Cross Betzhold
House of Moons
Xavier Cordero
Tony's MMA
Split Dec Blue
CADET GIRLS 135lbs Jourdan Gumpfer
House of Moons
Trista Loftus Stordahl
The Pit North
Sub Blue
SCHOOLBOY 80lbs Marcos Chupin
ZMATA/Berkeley Muay Thai
Elijah Benavidez
Gracie Humaita
Sub Blue
SCHOOLBOY 105lbs Ricardo Angulo
House of Moons
Christian Jenchi
Riverside Submission
Sub Blue
CATCH AGE 105lbs
Schoolgirl Rules
Trinity Provost
House of Moons
Shaniyah Carlson
Kihon MMA
Sub Blue
CATCH AGE 135lbs
Schoolboy Rules
Mikey Fear
House of Moons
A.J. Lemos
Neutral Grounds
Sub Red
CATCH AGE 125lbs
Schoolgirl Rules
Haylie Gumpfer
House of Moons
Jaylene Martinez
Riverside Submission
Sub Blue
CATCH AGE 105lbs
Schoolboy Rules
Jo Jo Sorgman
House of Moons
Kris Arrey
Riverside Submission
Sub Blue

2 Minor Injuries
Jo Jo Sorgman elbow due to armbar
Travis Boyles - elbow due to armbar
0 - suspensions

COLISEUM GLADIATOR, LOS ANGELES, CA - Aug 5, 2017

Promoter: Roy Englebrecht
Ringside Physician: Dr. Vega
Lead Official: David Denkin
Lead Referee: Larry Landless

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
CATCH AGE 95LBS
Rookie Rules
Joseph Bowers
Ultimate Kombat Fitness
Loren Skannel
Risk Fighter
Sub Red
Cadet 160lbs Michael Davis
Grappler's Studio
Gary Kemdjian
Glendale Fighting Club
Sub Blue
Junior 145lbs Joseph Tic
American Striker MMA
Shant Antonyan
Glendale Fighting Club
Sub Red
Junior 155lbs Jonathan Arechiga
MMA Barn/Mini Gym
Patrick Baguman
Glendale Fighting Club
Dec Red

0- injuries
0 - suspensions

SUMMERFIST 10, ORANGE COUNTY FAIR - July 16, 2017

Promoter: Roy Englebrecht
Ringside Physician: Dr. Kelly Tucker
Lead Official: David Denkin
Lead Referee: Larry Landless

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
SCHOOLBOY 83lbs Xavier Cordero
Tony's MMA
Caden Thiel
Grappler's Studio
Dec Blue
CADET GIRLS 110lbs Unity Cordova
10th Planet Coronoa
Crystal Taormina
A Team
Dec Blue
CADET 105lbs Trenton Pagaduan
Adrenaline MMA
Paul Rubio
Grappler's Studio
Dec Blue

0 - Injuries

SPAR STAR MMA, EL MONTE, CA - May 28, 2017

Promoter: Tony Padilla
Ringside Physician: Dr. Joe Altamirano
Lead Official: David Denkin
Lead Referee: Larry Landless

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
CADET 170lbs Aresn Garabekyan
Glendale Fight Club
Kris Reyes
Strength and Honor
Majority Dec Red
CADET 150lbs Gary Kemdjian
Glendale Fight Club
Nick Meshrow
Predition MMA
Sub Red
CADET 138lbs Artashes Anmirkanyan
Glendale Fight Club
Jairo Hernandez
Predition MMA
Dec Red

0 - injuries
0 - Suspensions

AAFL, SAN BERNARDINO, CA - April 1, 2017

Promoter: Sam Mendoza
First Responder: Symons Ambulance
Physician: Dr. Joe Altimarino
Lead Inspector: David Denkin
Lead Referee: Kyle Olsen

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
Catch age 130lbs
Novice Rules
Allyson Cheng
Riverside Submission
Andrea Frisque
Kihon MMA
Sub Red
Novice 75lbs Angel Lugo
UFC Corona
Justus Stewart
Adrenaline MMA
Sub Red
Schoolgirl 120lbs Jayleen Martinez
Riverside Submission
Shayna Carlson
Kihon MMA
Sub Red
Catch age 108lbs
Schoolboy Rules
Paul Rubio
Grappler's Studio
Samy Mendoza
Adrenaline MMA
Majority Dec Blue
Schoolgirl 105lbs Analyse Rubio
Riverside Submission
Litzy Ramirez
Kihon MMA
Sub Red
Catch age 130lbs
Cadet Rules
Christian Rozpedski
Unattached
Korey Mendoza
Adrenaline MMA
Sub Blue
Rookie 70lbs Joshua Pardo
Riverside Submission
Kane Smith
Kihon MMA
Dec Red
Cadet Girls 135lbs Trista Loftus
The Pit North
Nahdia Barrientos
Undisputed MMA
Dec Red
Schoolboy 100lbs Joseph Martinez
Riberside Submission
Trenton Pagaduan
Adrenaline MMA
Sub Red
Catch age 135lbs
Cadet Rules
Joseph Tik
American Striker MMA
Isreal Galvan
Bermuda Triangle
Sub Blue
Catch Age 150lbs Schoolboy rules AJ Lemos
Neutral Grounds
Derek Rayfield
10th Planet HQ
Sub Blue
Schoolboy 95lbs Kris Arrey
Riverside Submission
Edvin Sanchez
Fight Academy
Sub Red
Junior 145lbs Delfino Garcia
American Striker MMA
Jonathan Arechiga
MMA Barn
Sub Red

Injuries - 1
Christian Rozpedski - Clavicle
180/180 suspension / Cleared by Ortho

CSG PANKRATION, RIVERSIDE, CA - May 6, 2017

Promoter: David Bramlette
First Responder: Symons Ambulance
Ringside Physician: Dr. Joe Altamirano
Lead Official: David Denkin
Lead Referee: Kyle Olsen

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
ROOKIE 65LBS Anthony Tzul
MMA Academy
Kane Smith
Kihon MMA
Sub Blue
NOVICE 65lbs Gavin Mitchell
Alliance MMA
Matthew Agabin
9th Isle BJJ
Sub Red
CATCH AGE 145lbs
Cadet Rules
Eduardo Caro
Alliance MMA
Rakta Garvey
Grappler's Studio
Dec Blue
ROOKIE 65lbs Joshua Pardo
Riverside Submission
Christian Echeveria
MMA Academy
Sub Red
SCHOOLGIRLS 135lbs Mariah Casados
Team Quest
Maria Morales
MMA Academy
Dec Red
CADET 125lbs Joaquin Adame
Alliance MMA
Korey Mendoza
Adrenaline MMA
Dec Blue
CATCH AGE 145lbs
Cadet Rules
Freddie Orozco
Alliance MMA
Tony Cortez
Millennia MMA
Sub Blue
NOVICE 85lbs Remy Murillo
Riverside Submission
Delton Kaufmann
Power MMA
Dec Blue
CADET GIRLS 135lbs Nahdia Barrientos
Undisputed MMA
Trista Loftus
The Pit North
Split Dec Red
ROOKIE 55lbs Max Murillo
Riverside Submission
Kavi Garvey
Grappler's Studio
Majority Dec Blue
CATCH AGE 125lbs
Schoolgirl Rules
Allyson Cheng
Riverside Submission
Fatima Cortes
Llamas Comp. Team
Split Draw X
CADET 105lbs Adrian Ledezma
Strength and Honor
Issac Agabin
9th Isle BJJ
Sub Red
JUNIOR 175lbs Patrick Garcia
Red Wolf
Matthew Vasquez
Submission Factory
Sub Blue
CATCH AGE 125lbs
Cadet Rules
Summer Limon
Strength and Honor
Osmara Cadeno
MMA Academy
Sub Blue
SCHOOLBOY 110lbs Justin Ramirez
Riverside Submission
Chris Pedrajas
Grappler's Studio
Dec Blue
SCHOOLBOY 95lbs Jeremy Gaggos
Strength and Honor
Edvin Sanchez
Fight Academy
Dec Blue
SCHOOLBOY 120lbs Romero Lopez
Adrenaline MMA
Marcos Contreras
Llamas Comp Team
Sub Red
CATCH AGE 100lbs
Schoolboy Rules
Christian Jenchi
Riverside Submission
Paul Rubio
Grappler's Studio
Dec Blue
ROOKIE 55lbs Anthony Armendariz
MMA Academy
Logan Covert
Grappler's Studio
Sub Red
CADET GIRLS 125lbs Jayleen Martinez
Riverside Submission
Wendy Rodriguez
MMA Academy
Sub Red
SCHOOLBOY 75lbs Danny Beers
Riverside Submission
Xavier Cordero
Tony's MMA
Sub Blue
CATCH AGE 75lbs Justus Stewart
Adrenaline MMA
Marcos Solis
MMA Academy
Sub Red
NOVICE 140lbs Angelo Murillo
Riverside Submission
Jonathan Rubi
UFC Corona
Sub Red
NOVICE 62lbs Monee Cordero
Tony's MMA
Destiny Huitron
MMA Academy
Sub Red
CADET GIRLS 105lbs Analyse Rubio
Riverside Submission
Ceclia Reddon
MMA Academy
Sub Red
CATCH AGE 55lbs
Rookie Rules
Max Murillo
Riverside Submission
Ricardo Armendariz
MMA Academy
Dec Red

0 Injuries
0 Suspensions

THE TITANS CAG, SACRAMENTO, CA - APRIL 15, 2017

PROMOTER: SEAN CORREA
FIRST RESPONDER: SACRAMENTO VALLEY
PHYSICIAN: DR. RICHARD PELTANGHI
LEAD OFFICIAL: BRANDY HOSKINS
LEAD REFEREE: ETHAN BREGMAN

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
Rookie 55lbs Urijah Fear
House of Moons
Max Murillo
Riverside Submission
Sub Blue
Novice 85lbs Daniel Arellano
House of Moons
Stevie Davenport
Klingsheim Trained
Sub Red
Schoolboy 120lbs Cage Harlin
House of Moons
Anthony Bernardo
El Nino
Sub Blue
Catch Age 125lbs
Schoolboy Rules
Michael Fear
House of Moons
Jacob Martinez
Strength and Honor
Sub Blue
Catch Age 110lbs
Schoolboy Rules
Shane Hoffman
House of Moons
Cyrus Pavoor
Castro MMA
Dec Red
Junior 135lbs Ezekiel Martinez
Cesar Gracie
Estevan Pavoor
Castro MMA
Sub Red
Catch Age 120lbs
Schoolgirl Rules
Haylie Gumpher
House of Moons
Jaylene Martinez
Riverside Submission
Dec Red
Schoolboy 95lbs Kris Arrey
Riverside Submission
Roberto Lopez
Castro MMA
Sub Red
Junior 145lbs James Aguilar
Team Black
Rafael Garcia
Castro MMA
Split Dec Red

INJURIES - 0
SUSPENSIONS - 0

CSG PANKRATION, RIVERSIDE, CA - Feb, 4, 2017

Promoter: David Bramlette
First Responder: Symons Ambulance
Ringside Physician: Dr. Joe Altamirano
Lead Official: Greg Farjardo
Lead Referee: Kyle Olsen

DIVISION RED BLUE SCORE WINNER
Cadet Girls 105lbs Unity Cordova
10th Planet Corona
Kayleen Segovia
Gremlin's Kids
Dec Blue
Novice 71lbs Angel Lugo
UFC Corona
Carson Sundberg
Oakdale MMA
Sub Red
Catch Age 140lbs
Schoolboy Rules
A.J. Lemos
Neutral Grounds
Jerald Ulat
9th Isle BJJ
Split Dec Blue
Junior 170lbs Donny Viestra
99 Wildomar
Matthew Vasquez
Submission Factory
Sub Blue
Novice 78lbs Jeremy Dray
Riverside Sub
Carlos Ochoa
Gremlin's Kids
Sub Red
Catch Age 125lbs
Cadet Rules
Nick Viestra
99 Wildomar
Daymeund Molina
Millennia MMA
Sub Blue
Schoolgirl 100lbs Jessica Haro
Team 3 Checkmat
Saelah Pescevic
Easton Training Ctr
Dec Blue
Junior 150lbs James Aguilar
Crosley Gracie
Delfino Garcia
American Striker
Sub Red
Schoolboy 95lbs Jeremy Gaggos
Strength and Honor
Devin Rodriguez
Fight Syndicate
DQ Red
Cadet 135lbs Joey Haro
Team 3 Checkmat
Joseph Tik
American Striker
Dec Blue
Cadet Girls 110lbs Unity Cordova
10th Planet Corona
Shaniyah Carlson
Kihon MMA
Dec Red
Catch Age 105lbs
Schoolboy Rules
Christian Jenchi
Riverside Sub
Paul Rubio
Grappler's Studio
Dec Blue
Schoolboy 75lbs Angel Adriano
Fight Syndicate
Xavier Cordero
Tony's MMA
Dec Blue
Schoolgirl 135lbs Allyson Cheng
Riverside Sub
Mariyah Casados
Team Quest
Spilt Draw Draw
Catch Age 125lbs
Cadet Girls Rules
Brielle Enterline
American Striker
Kay Hansen
CSW
Sub Blue
Catch Age 75lbs
Novice Rules
Jacob Rivera
Fight Syndicate
Danny Beers
Riverside Sub
Dec Red
Catch Age 75lbs
Novice Rules
Caden Thiel
Grappler's Studio
Elijag Benavidez
Gracie Humaita
Split Dec Red
Catch Age 110lbs
Schoolboy Rules
Justin Ramirez
Riverside Sub
Joaquin Adame
Alliance MMA
DQ Red
Rookie 60lbs Paulina Hernandez
Riverside Sub
Dani Wilson
Gracie Barra Fullert
Sub Red
Junior 140lbs Freddy Orozco
Alliance MMA
Luis Moyotti
American Striker
Dec Blue
Catch Age 130lbs
Schoolgirl Rules
Jayleen Martinez
Riverside Sub
Solana Mottola
Team Quest
Split Dec Red
Catch Age 105lbs
Novice Rules
Mason Bramlette
Riverside Sub
Chris Pedrajas
Grappler's Studio
Split Dec Blue

Injury - 0
Suspensions - 0